Psy do adopcji

ATAN

Atan jest bardzo wesołym psem. Przyjaźnie nastawionym do ludzi. Jest karny, chętny do kontaktu z człowiekiem. Na smyczy spaceruje bez większego ciągnięcia. Spokojnie daje sobie zrobić przegląd weterynaryjny, wyczesywać czy wyczyścić uszy. Zapraszamy do zapoznania się z Atankiem – zdjęcia nie oddają jego pieknej, niespotykanej urody 🙂 Wyglądem przypomina hienkę 🙂 Kontakt w sprawie adopcji: 783 258 425

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Aron przebywa w krośnieńskim przytulisku.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

KLOPS

A to klops, że Klops nadal bez domu! Wierzyć się nie chce, że nikt do tej pory nie zainteresował się tym fantastycznym psiakiem. Klopsio mimo pobytu w przytulisku jest wesoły, tryska humorem i energią. To mały, wesoły piesek. Pozytywnie nastawiony do człowieka, wręcz wpatrzony w niego i chętny do współpracy. Jego wiek szacowany jest na około 4 lata. Jest bardzo skoczny, lubi każdą aktywność ruchową. Póki co nie sprawia żadnych problemów 🙂 Chętnie będzie towarzyszył podczas pieszych wędrówek, poaportuje piłeczkę czy pouczy się nowych rzeczy. Chętnych do zapoznania psiaka zapraszamy na pw bądź 783 258 425. Klops został wyłapany 14.06.2017 na ul Mickiewicza w Krośnie.

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Aron przebywa w krośnieńskim przytulisku.

———————————————————————————————————————————————————————————————————

ARON

Hallo, kochani! Ten cudny colak nadal czeka na swojego człowieka! Spójrzcie na Aronka i pomyślcie ile radości, miłości i spokoju może wnieść w życie człowieka! Aronek to straszny wesołek, uwielbia bieganko i zabawy z człowiekiem. Za parówke chętnie wykona kilka komend. Na spacerze jest bardzo grzeczny, posłuszny. W kojcu jest smutny, pozbawiony uwagi człowieka zapada się w sobie. Pomóżcie nam znaleźć dla niego wymarzony domek! Kontakt w sprawie adopcji: 783 258 45 Wykąpany, wyczesany, pełen energii Aronek przypomina, że do pełni szczęścia potrzebny jest mu człowiek. Aron ma 9 lat. Jest bardzo łagodny, wesoły, rozbrykany. Na spacerze porusza się żwawo, z zaciekawieniem zwiedza teren. Za parówkę zrobi wszystko – komenda siad nie jest mu obca. Nie zaczepia psów na spacerze, ludzi i samochody mija wzorowo. Aronek czeka na nowy domek, taki do końca swoich dni. Trafił do przytuliska 16.01.2017 z ul Wieniawskiego. Prosimy o udostępnianie psiaka. Kontakt: 783 258 425 Monika Michalczyk Photography dziękujemy za piękne zdjęcia ❤

Kontakt: 13 432 04 14 783 258 425

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Aron przebywa w krośnieńskim przytulisku.

—————————————————————————————–

DODI

Dodi to malutki około 7 letni psiak. Całe swoje życie spędził na łańcuchu. Jest pogodny i aktywny. Dopiero zaczyna swoją przygodę ze smyczą dlatego troszkę ciągnie.
Wobec innych psów z początku jest trochę dominujący i kontrolujący. Ma duża potrzebę znaczenia terenu, jednak może to być spowodowane obecnością innych psów w przytulisku i kojcem.
Zapraszamy chętnych do adopcji tego super psiaka!

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.495244750635145.1073741842.460048810821406&type=3

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Dodi przebywa w krośnieńskim przytulisku.

—————————————————————————————————-

PSY DO ADOPCJI KROSNO

https://www.facebook.com/adopcjekrosno/

—————————————————————————-

PSY DO ADOPCJI- SCHRONISKO „WESOŁY KUNDELEK” W LESKU

https://www.facebook.com/wesolykundelek

—————————————————————————

PSY DO ADOPCJI- JASŁO

https://www.facebook.com/psydoadopcjijaslo/photos_albums

—————————————————————————

PSY DO ADOPCJI- AZYL U MAJKI- WYSOKA STRZYŻOWSKA

https://www.facebook.com/AzylUMajki/photos_albums

—————————————————————————