Psy do adopcji

MORUS

Morus to około 4 letni samiec. Maści biszkoptowej o bardzo przyjaznym usposobieniu. Bardzo lubi dzieci. Jest aktywny, wielkości labradora. Całkiem fajnie radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Osoby zainteresowane przygarnięciem biszkopcie zapraszamy do kontaktu: 783 258 425

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/adopcjekrosno/photos/?tab=album&album_id=880350985457851

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Azor przebywa w krośnieńskim przytulisku.

———————————————————————————————————————————————————————————

ILUZJA

Zjawiskowo piękna. Piekielnie inteligentna. Wybuchowa emocjonalnie. Powalająca w szczerej komunikacji. Miłością obdarzająca cały świat. O to ona – zbrukana, skrzywdzona ILUZJA! Ta młoda suczka choć z zewnątrz przepiękna, wesoła dziecina pod przekryciem nosi w sobie wiele złych doświadczeń. Z jej zachowania wynika, że w swoim krótkim życiu (ma około roku) zaznała krzywd, które nakazały jej trzymać dystans do osób nieznajomych. Iluzja bardzo chce wierzyć, że nie wszyscy ludzie są źli. Bardzo szybko potrafi określić intencje człowieka względem jej osoby. Równie szybko potrafi zaufać człowiekowi. Jest wręcz urocza, ciągle roześmiana. Po kilku chwilach wdrapuje się na kolanka mimo, że wzrostu jest średniego. Pieszczoszek, którego nadmiar energii nosi to tu, to tam – ciągle w ruchu. Jest posłuszna, szalona i inteligentna. Nie znamy jej stosunku do suczek czy kotów ale z psimi samcami dogaduje się rewelacyjnie – nawet naszego Azorka zachęciła do wspólnej zabawy. Iluzja szuka domu – idealnego domu, w którym pozna co to szczęśliwe, pieskie życie. Kontakt w sprawie adopcji: 783 258 425

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/adopcjekrosno/photos/?tab=album&album_id=875190205973929

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Azor przebywa w krośnieńskim przytulisku.

———————————————————————————–

SZCZENIACZKI

Elza, Sara i Luna to kolejne maleństwa przywiezione z Haczowa. Pilnie szukamy dla nich domów stałych lub tymczasowych. Telefon kontaktowy w tej sprawie 600548706.

————————————————————————————————————–

CZARUŚ

Czaruś to młodziutki pies ma około 1-2 lata. Został znaleziony w sobotę 26.08. przy lesie w okolicach Chorkówki. Pilnie szukamy dla niego domu stałego lub tymczasowego. Czarek obecnie przebywa w Krośnie. Telefon kontaktowy w sprawie adopcji 608496677 po godzinie 16-stej.

Więcej zdjęć i informacji: https://www.facebook.com/pg/Czarek-z-lasu-w-poszukiwaniu-domu-2037056053195590/posts/?ref=page_internal

—————————————————————————————————————————————————————————-

MAJA

21740700_772103056311145_3497436763579970828_n

Maja to suczka odebrana interwencyjnie z miejscowości Haczów. Od małego musiała radzić sobie sama. Dlatego to bardzo odważna i przebojowa psina.Nigdy nie miała domu, nigdy nie była rozpieszczana. Żyła zdana sama na siebie. Obecnie jest zaszczepiona, odrobaczona i zupełnie zdrowa. Czeka na dom i swojego człowieka w domu, który jest domem tylko tymczasowym. Liczymy, że maleńka Maja skradnie czyjeś serce.

ontakt w sprawie adopcji: tel. 600548706

—————————————————————————————————————————————————————————

FUKSIA

Fuksia jest młodą, około 2-3 letnią, wysterylizowaną suczką. Uwielbia spacery, na których trzyma się blisko człowieka. Grzecznie zostaje sama w domu i wzorowo zachowuje czystość. Dogaduje się z innymi psami, nie zwraca uwagi na ptactwo domowe.
Lubi jeździć samochodem i… spać w łóżku.
Przebywa w domu tymczasowym w okolicy Krosna.
Kontakt w sprawie adopcji: 730 083 793

Historia Fuksi: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=722833117904806&id=132285966959527

———————————————————————————————————————————————————————————

AZOR

Historia Azorka jest bardzo smutna i długa. Półtora roku temu Azorek błąkał sie po Krosnie z dyndającym u szyi sznurem. Wszelkie próby wyłapania go kończyły się niepowodzeniem. Przez około rok był dokarmiany przez dobrych ludzi. Zimę przespał z drugim pieskiem w budzie, nikt go nie przeganiał, nikt nie krzyczał, nikt nie bił a mimo wszystko Azorek bał się dać dotknąć. Piesek przytył, sznur wrósł w ciało – w tedy Ci sami ludzie, którzy dbali o niego przez ten cały czas złapali malucha do klatki łapki. Piesek trafił na zabieg usunięcia sznura i do przytuliska. Azorek nie dał do siebie podejść, nie dał wejść do kojca. Ewidentnie pieska ktoś bardzo skrzywdził. Została podjęta praca z Azorkiem przez specjalistę. Piesek nabrał zaufania, podchodzi do dłoni, zjada smakołyki. Na spacerki po wybiegu póki co wychodzi bez smyczy. Jest grzeczny, nie ucieka, reaguje na sygnały wysyłane przez człowieka. Nie zaczepia psów. Powolutku zaczyna się odprężać. Jeszcze chwilkę zajmie niczym Azorek nabierze całkowitego zaufania ale już teraz rozglądamy się za domkiem dla tego pięknego pieska. Domkiem cierpliwym , wyrozumiałym. Jeśli nie możesz adoptować udostępnij. Azorek będzie bardzo wdzięczny. Zainteresowanych poznaniem Azorka zapraszamy do kontaktu: 783 258 425

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Azor przebywa w krośnieńskim przytulisku.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

DYSTANS

Chcę mieć kogoś swojego. Kogoś kogo będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać…
Daj dom Dystansowi.
To wesoły, młody samiec. Dystans – bo nie mały dystans może przebiec bądź przejść. Chętny do aktywności, chętny do kontaktu z człowiekiem, chętny do nauki.
Zgodny z innymi psami w tym samcami.
Pokochaj, przerwij samotność, zmniejsz dystans a Dystans nauczy Cię, co oznacza miłość aż po grób.
783 258 425

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Dystans przebywa w krośnieńskim przytulisku.

———————————————————————————————————————————————————————————

KLOPS

A to klops, że Klops nadal bez domu! Wierzyć się nie chce, że nikt do tej pory nie zainteresował się tym fantastycznym psiakiem. Klopsio mimo pobytu w przytulisku jest wesoły, tryska humorem i energią. To mały, wesoły piesek. Pozytywnie nastawiony do człowieka, wręcz wpatrzony w niego i chętny do współpracy. Jego wiek szacowany jest na około 4 lata. Jest bardzo skoczny, lubi każdą aktywność ruchową. Póki co nie sprawia żadnych problemów 🙂 Chętnie będzie towarzyszył podczas pieszych wędrówek, poaportuje piłeczkę czy pouczy się nowych rzeczy. Chętnych do zapoznania psiaka zapraszamy na pw bądź 783 258 425. Klops został wyłapany 14.06.2017 na ul Mickiewicza w Krośnie.

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Aron przebywa w krośnieńskim przytulisku.

——————————————————————————————————————————————————————————————–

DODI

Dodi to malutki około 7 letni psiak. Całe swoje życie spędził na łańcuchu. Jest pogodny i aktywny. Dopiero zaczyna swoją przygodę ze smyczą dlatego troszkę ciągnie.
Wobec innych psów z początku jest trochę dominujący i kontrolujący. Ma duża potrzebę znaczenia terenu, jednak może to być spowodowane obecnością innych psów w przytulisku i kojcem.
Zapraszamy chętnych do adopcji tego super psiaka!

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.495244750635145.1073741842.460048810821406&type=3

(* zdjęcia i tekst z „Psy Do Adopcji Krosno”)

Dodi przebywa w krośnieńskim przytulisku.

—————————————————————————————————-

PSY DO ADOPCJI KROSNO

https://www.facebook.com/adopcjekrosno/

—————————————————————————-

PSY DO ADOPCJI- SCHRONISKO „WESOŁY KUNDELEK” W LESKU

https://www.facebook.com/wesolykundelek

—————————————————————————

PSY DO ADOPCJI- JASŁO

https://www.facebook.com/psydoadopcjijaslo/photos_albums

—————————————————————————

PSY DO ADOPCJI- AZYL U MAJKI- WYSOKA STRZYŻOWSKA

https://www.facebook.com/AzylUMajki/photos_albums

—————————————————————————

Reklamy